balustrady balkonowe

SB-INOX

Full 1
SB-Inox DLA DEVELOPERÓW
Balustrady Balkonowe Stalowe ze Szkłem, hybrydowe
Full 1
Full 2
SB-Inox DLA DEVELOPERÓW
Balustrady stalowe z drewnem, hybrydowe
Full 2
Full 3
SB-Inox DLA DEVELOPERÓW
Balustrady Balkonowe ze Stali Nierdzewnej
Full 3
previous arrow
next arrow

Witamy w SB-INOX

Jesteśmy doświadczonym zespołem z ugruntowaną pozycją rynkową, który nie boi się wyzwań i innowacji.

Nie straszne nam nietypowe zlecenia, nie ma dla nas takich balustrad, których nie dałoby się wyprodukować. Chętnie wykorzystujemy nowe technologie – połączenia balustrady ze stali nierdzewnej z drewnem lub szkłem. Jesteśmy zauroczeni pięknem metalu.

Dlaczego balustrady nierdzewne: mają wiele zalet, które niestety wpływają na ich cenę – nie wymagają konserwacji, można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów – nie boją się wody 😉 i innych niekorzystnych warunków.

Nasze prace to wzór solidności i tempa wykonania zlecenia. Najważniejsze to zadowolenie Klienta. Potwierdzić to może wielu Klientów z rejonu Warszawy i okolic, dla których wykonywaliśmy balustrady nierdzewne

Balustrada nierdzewna to produkt którego cena zaczynają się od 500zł za metr bieżący (netto). Cena zwiększa się do 750zł za metr w przypadku gdy wykorzystuje się w projekcie dodatkowo drewno bądź szkło. Przy zamówieniach większych niż 10 metrów bieżących przewidujemy stosowne upusty i rabaty. 

Działamy głównie w rejonie Warszawy i okolic (tanie balustrady Warszawa), ale i dalsze wypady nie są nam straszne (nawet rejon Zakopanego). Wszystko zależy od ekonomii.

Balustrady Nierdzewne ze Stali, w Połączeniu z Drewnem lub Szkłem

Do realizacji zleceń wykorzystujemy najwyższej jakości stal z dodatkiem chromu, który wchodząc w reakcję z tlenem i żelazem tworzy warstwę ochronną ze zmniejszoną tolerancją na dalsze utlenianie i korozję. Wysokiej jakości hartowane lub laminowane szkło oraz lite drewno dowolnego gatunku, pozwalają nam tworzyć wyjątkowo wytrzymałe, nowoczesne i praktyczne, cieszące oko konstrukcje. Sprawdź poniższe realizacje.