Realizacje

balustrada nierdzewna ze szkłem hartowanym dla żłobka Balustrady

Balustrada ze Stali Nierdzewnej z Wypełnieniem ze Szkła Hartowanego

Produkcja Balustrady Stalowej ze Szklanym Wypełnieniem dla Żłobka

Kolejnym zleceniem jakie otrzymaliśmy i zostało już zrealizowane, czym pochwalimy się na łamach tej publikacji, jest produkcja i montaż balustrady nierdzewnej z wypełnieniem ze szkła hartowanego w żłobku, w miejscowości Marki.

Na podstawie pomiarów zrealizowanych na miejscu, przedstawiliśmy projekt balustrady, który został zaakceptowany niemal od razu, bez poprawek. Uznaliśmy że wypełnienie ze szkła hartowanego będzie doskonale rezonowało z estetyką żłobka. Po powrocie do zakładu produkcyjnego, projektant przedstawił projekt zespołowi produkcyjnemu i już po dwóch dniach, stalowe komponenty balustrady były gotowe do montażu. Do produkcji balustrady zastosowaliśmy słupki i pochwyt ze stali nierdzewnej o grubości 42.4Ø, zgodnie z obowiązującymi standartami.

Montaż Balsustrady Stalowej

Po otrzymaniu gotowych komponentów balustrady została ona przekazana do zespołu montażowego. Zespół po dotarciu na miejsce zainstalował balustradę w ciągu 8 godzin, a następnie dokonał pomiarów stalowej konstrukcji balustrady w celu zamówienia szklanego wypełnienia balustrady.

Szklane Wypełnienie Stalowej Balustrady

Do produkcji szklanego wypełnienia balustrady wykorzystano szkło o grubości 8 milimetrów, które po docięciu zgodnie z projektem zostało poddane hartowaniu. Po 10 dniach mieliśmy gotowy produkt, który zespół montażowy zainstalował w ciągu 2 godzin.

Inne Zastosowania Szklanego Wypełnienia w Balustradach ze Stali

Szkło hartowane jest eleganckim rozwiązaniem w różnych konstrukcjach. Zarówno balustrady balkonowe jak i schodowe idealnie prezentują się ze szkłem. Szkło hartowane może być powlekane powłokami antyrefleksyjnymi co zapobiega odbijaniu się światła.

Poniżej nasza realizacja ze żłobka.

montaż stalowej antresoli oraz stalowych schodów samonośnych Samonośne

Konstrukcja Schodowa oraz Nadbudowa Antresoli

Nadbudowa antresoli oraz konstrukcja schodowa w mieszkaniu prywatnym, w Łomiankach przebiegała zgodnie z planem. Developer pozostawił fragment ściany, która doskonale nadawała się do instalacji schodów samonośnych ze stali. Zanim przedstawimy zdjęcia z realizacji, najpierw kilka słów o antresolach. Antresole są to półpiętra wydzielone z kondygnacji. Świetnie sprawdzają się również przy schodach, jako przestrzenie niezamknięte przegrodami budowlanymi od strony wnętrza. Ścisłą definicję antresoli można znaleźć w rozporządzeniu ministra infrastruktury, z 12.04.2002.